Blog

Neseme ti skvělé zprávy, náš milý zákazníku

Istav Media, s.r.o.

28.08.2017

Naposledy nám to tady na blogu osvěžila naše milá kolegyně Ráďa Růžičková, se kterou jsme vám přinesli rozhovor. Dnes nás čeká zase jiné téma. Rádi se s vámi podělíme o naše meziroční čísla. Ta jsou důležitá nejen pro nás, ale hlavně pro našeho zákazníka…

Přečíst celý článek

„Díky. Jsem příjemně překvapená. Vaše služby budeme využívat častěji“

Istav Media, s.r.o.

24.08.2017

To jsou hezká slova, kterými nás před pár dny potěšila objektová manažerka našeho klienta, předního výrobce stavební chemie u nás i na Slovensku. To jsou slova, která chce slyšet na adresu své práce každý.

Přečíst celý článek

Štěstí na fajn kolegy. Základ všeho i v ISTAVU

Istav Media, s.r.o.

20.08.2017

ISTAV není jenom o databázi jako takové. ISTAV je především o lidech, kteří ji plní daty a snaží se o přesné a včasné aktualizace. A tak jsme rádi, že vám na našem blogu můžeme představit jednu z nich. Na minirozhovor kývla naše milá Ráďa Růžičková, research specialist pro velké projekty CZ.

Přečíst celý článek

Okurková sezona? Nic, co by se nás týkalo

Istav Media, s.r.o.

14.08.2017

Okurková sezona? Nic, co by se nás týkalo

Léto je všeobecně časem, kdy je tak nějak míň práce.Všechno a všichni se automaticky přepnou do režimu RELAX. Aby také ne. Dovolená se skloňuje ve všech pádech. I my v ISTAVU si samozřejmě průběžně užíváme zaslouženého letního volna, nicméně nezapomínáme na jednu důležitou věc. Že červenec a srpen jsou měsíce, kdy se horečnatě staví. Rekonstruuje, opravuje a upravuje. A tak máme pořád co dělat. My okurkovou sezonu prostě neznáme.

Přečíst celý článek

Jsou v ISTAVU i rodinné domy?

Istav Media, s.r.o.

19.07.2017

To je častá otázka těch, kdo naši databázi znají z doslechu, nebo vážně uvažují o její koupi. Ta otázka je dost logická a odpověď na ni dost snadná. Jasně, že jsou. To bychom vám přece neudělali. Vždyť výstavby rodinných domů jsou neodmyslitelnou stálicí stavebního sektoru.

 

Přečíst celý článek

Sedmička je šťastné číslo

Istav Media, s.r.o.

17.07.2017

Zvlášť když jde o zakázky v miliardách a vy o nich víte

Pojďme rovnou k jádru věci. Necelých 7 miliard korun, konkrétně 6, 86 miliardy, to je celková hodnota projektových zakázek, které byly jen za první čtyři měsíce letošního roku zadány konkrétním dodavatelům. Určitě se také sluší říci, že tohle číslo je už teď větší, než objem ukončených výběrových řízení v celém minulém roce dohromady.

 

Přečíst celý článek

Přímo z pece aneb Novinka v aplikaci ISTAV Xplorer

Istav Media, s.r.o.

14.07.2017

Není to vůbec dávno, co jsme si položili otázku: je ISTAV Xplorer hotový produkt? Pohledem uživatele by se dalo říci, že ano. Že je takříkajíc dozlatova. Najdete v něm všechno, co od databáze stavebních příležitostí čekáte. Ale když hledáme odpověď z pozice lídra ve zjišťování plánovaných staveb, říkáme, že zdaleka ne. Pořád ještě pečeme a přidáváme další přísady. A to je dobře.

Přečíst celý článek

Ze života zákazníka

Istav Media, s.r.o.

04.07.2017

První měsíc a hned zakázky za statisíce

Když jsme plánovali, o čem bude dnešní článek, předběhl nás někdo jiný. Náš spokojený zákazník.

Přečíst celý článek

Stavební projekty aktualizujeme ostošest

Istav Media, s.r.o.

01.07.2017

Vlastně ještě o dost víc

O online databázích může všeobecně panovat mylná představa, že se do nich nasypou nějaká ta data a je hotovo. My bychom vás rádi vyvedli z omylu a představili vám, jak funguje aktualizace pozemních staveb v databázi ISTAV.

Přečíst celý článek

Informace o zakázkách nesbíráme jen tak někde. My si s nimi dáme práci

Istav Media, s.r.o.

27.06.2017

Přesně tak. Není informace jako informace. A to je alfa omega naší činnosti i smysl naší práce. To je to, čím se databáze ISTAV liší od těch jiných. Informace o plánovaných stavebních projektech telefonicky ověřujeme, abychom našim klientům podávali na stůl opravdu čerstvé a pravdivé kousky.

Přečíst celý článek

Přístav jménem ISTAV.

Istav Media, s.r.o.

22.06.2017

A všude kolem moře stavebních příležitostí

56 276. To je úctyhodné číslo, co znamená jediné. Celkový počet stavebních projektů, které databáze ISTAV přinesla svým uživatelům jen za rok 2016. ISTAV je totiž online služba, ve které mohou výrobci stavebních materiálů, stavební firmy a jiné subjekty brázdící vody stavebnictví, lovit opravdu kapitální úlovky: nové zakázky.

Přečíst celý článek
1 2 3 4
Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás

Kontakt

Napište nám
Kontaktní formulář

Adresa

Nádražní 762/32
150 00 Praha 5

Kariéra

Hledáme kolegy
Volná místa

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Používání cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.
© 2020. «ISTAV». Všechna práva vyhrazena.