Blog

Jak se nám daří získávat cenné informace pro klienty?

Istav Media, s.r.o.

04.12.2017

NAVYŠUJEME POČTY PROJEKTŮ PRODUKOVANÝCH DO STAVEBNÍ DATABÁZE ISTAV

Snad nebudeme znít nabubřele, ale daří se to dobře. Svědčí o tom i výsledky třetího kvartálu roku 2017. Tak se pojďte podívat.

Přečíst celý článek

Kouzelné sluchátko nemáme. I tak ale uděláme více než 14 000 hovorů za měsíc

Istav Media, s.r.o.

27.11.2017

Jak je možné, že máme databázi pořád aktuální?

Jednou za čas dostaneme takovou otázku. Jak vlastně probíhá aktualizace informací v databázi ISTAV? Nehledejte za tím žádná kouzla, máme prostě dobré lidi a taky hromadu zkušeností. To je základ kvalitní stavební databáze.

Přečíst celý článek

ISTAV a jeho význam v marketingu? To vůbec není španělská vesnice

Istav Media, s.r.o.

20.11.2017

Vždycky nás potěší, když můžeme informovat o něčem, co naše klienty a čtenáře blogu v souvislosti se stavební databází možná ani nenapadne. A překvapíme je. Víte třeba, že zrovna ISTAV vám může být dobrým pomocníkem v cílené reklamě?

Přečíst celý článek

Víte, jak udržíte krok s konkurencí? Jak ji předběhnete?

Istav Media, s.r.o.

13.11.2017

Pokud se aktivně pohybujete ve stavebnictví, tak to asi znáte. Někdy je to pořádná džungle a konkurence je jako dravá zvěř. Udržet s ní krok a mít informace o plánovaných stavbách dřív než ona, to je vlastně ta největší kořist…

Přečíst celý článek

10 zakázek ročně od jednoho obchoďáka. Když jich máte několik, to se to pak nasčítá

Istav Media, s.r.o.

07.11.2017

Ze života zákazníka 2. díl

V prvním díle naší blogové rubriky Ze života zákazníka jsme přinesli zprávy o tom, jak náš klient hned po měsíci užívání databáze ISTAV získal zakázky za statisíce korun. Tenhle článek byl u čtenářů velmi populární. A tak na nic nečekáme a co to jde, přinášíme další zákaznické reference. 

Přečíst celý článek

5+1 výhoda databáze ISTAV, kterou v první chvíli nevidíte, o to lepší to pak je

Istav Media, s.r.o.

31.10.2017

Že díky ISTAVU můžete docela dobře získat novou zakázku ve stavebnictví, to je docela jasná věc. Takže v dnešním článku bychom vám rádi představili další výhody, které nejsou na první pohled tak docela vidět, o to větší však mají význam v pracovním životě našich klientů.

Přečíst celý článek

Tak jsme to na zákazníky vybalili…

Istav Media, s.r.o.

17.10.2017

V posledních týdnech naši klienti určitě zaznamenali, že se v jejich aplikaci něco málo odehrálo. Standardně se snažíme o to, abychom přinášeli maximálně kvalitní informace, co se projektů týká. Ruku v ruce s tím jdou však i úpravy samotné aplikace, s níž uživatelé pracují. Některé poměrně hodně ulehčují a zrychlují práci. Byla by škoda nic vám neříct.

Přečíst celý článek

Oficiality nemá nikdo rád. Ta naše ale potěší

Istav Media, s.r.o.

10.10.2017

Osobně si myslíme, že každá změna v naší databázi, resp. aplikaci, která je pro naše zákazníky přínosná a užitečná, má mít své místo na blogu. O všem, co ulehčuje práci, dáváme s radostí vědět. Jako u téhle novinky.

Přečíst celý článek

„ISTAV? Prý informace stažené z internetu, které můžete mít zadarmo!?“

Istav Media, s.r.o.

03.10.2017

Do nadpisu jsme použili úryvek jednoho komentáře z internetové diskuze. Je sice už staršího data, ale to neznamená, že mu nechceme věnovat pozornost. Proto vám dnes polopatě vysvětlíme, jak to s tou naší stavební databází je.

Přečíst celý článek

Neseme ti skvělé zprávy, náš milý zákazníku

Istav Media, s.r.o.

28.08.2017

Naposledy nám to tady na blogu osvěžila naše milá kolegyně Ráďa Růžičková, se kterou jsme vám přinesli rozhovor. Dnes nás čeká zase jiné téma. Rádi se s vámi podělíme o naše meziroční čísla. Ta jsou důležitá nejen pro nás, ale hlavně pro našeho zákazníka…

Přečíst celý článek

„Díky. Jsem příjemně překvapená. Vaše služby budeme využívat častěji“

Istav Media, s.r.o.

24.08.2017

To jsou hezká slova, kterými nás před pár dny potěšila objektová manažerka našeho klienta, předního výrobce stavební chemie u nás i na Slovensku. To jsou slova, která chce slyšet na adresu své práce každý.

Přečíst celý článek

Štěstí na fajn kolegy. Základ všeho i v ISTAVU

Istav Media, s.r.o.

20.08.2017

ISTAV není jenom o databázi jako takové. ISTAV je především o lidech, kteří ji plní daty a snaží se o přesné a včasné aktualizace. A tak jsme rádi, že vám na našem blogu můžeme představit jednu z nich. Na minirozhovor kývla naše milá Ráďa Růžičková, research specialist pro velké projekty CZ.

Přečíst celý článek
1 2 3 4
Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás

Kontakt

Napište nám
Kontaktní formulář

Adresa

Nádražní 762/32
150 00 Praha 5

Kariéra

Hledáme kolegy
Volná místa

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Používání cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.
© 2019. «ISTAV». Všechna práva vyhrazena.